elBlesk tříkolka - elektromobil pro každého

Prodejní cena: 139.970 Kč vč. DPH

Max. rychlost 45 km/h

Díky maximální rychlosti 45 km/h je možné elBlesk tříkolku řídit s řidičským průkazem AM (od 15ti let).

Výkon 1 nebo 2,5 kW

Bezúdržbový BLDC motor s dostatečným jmenovitým výkonem až 2,5 kW zajišťuje, že vyjedete jakýkoli kopec bez sebemenších problémů.  

Dojezd 70 nebo 140 km

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění do práce, školy či na nákupy. Cena dobití baterie je do 20 Kč/100 km. Na přání lze udělat dojezd až 210 km.

elBlesk tříkolka - představení ve videu

Je vám 15 nebo 80 let? Vlastně to není vůbec důležité. I vy si můžete užívat bezstarostnou jízdu elBlesk tříkolkou. Můžete se tak velmi jednoduše přesunout do školy, práce či na nákup. Na elBlesk tříkolku vám navíc stačí pouze řidičský průkaz skupiny AM (od 15ti let). Ve variantě s maximální rychlostí 25 km/h řidičský průkaz vůbec nepotřebujete. Obě varianty tříkolek jsou shodné, liší se pouze maximální rychlostí.

Exteriér, výbava

Kola z lehkých slitin, osvětlení s technologií LED, barevná parkovací kamera, rádio s MP3, USB port, nabíječka na telefon, elektricky ovládaná okna. Ano, naše tříkolka je vybavena opravdu bohatě již ve standardní výbavě. Nesmíme také zapomenout zodpovědět jeden z vašich nejčastějších dotazů. Ano, tříkolka má topení a lze s ní pohodleně jezdit po celý rok.  

Interiér

Nasedání a vysedání z tříkolky je velmi pohodlné. Díky tomu a díky ručnímu ovládání je tříkolka elBlesk velmi oblíbená i mezi seniory či osobami se sníženou pohyblivostí. Obrovskou výhodou elBlesk tříkolky je, že se ovládá pouze rukama. Díky tomu dokážete jednoduše zaparkovat kdekoli, jako byste řídili obyčejné jízdní kolo. Jistotu při couvání vám navíc dodá barevná parkovací kamera.

Baterie

elBlesk tříkolku si můžete zakoupit se dvěma druhy baterií. Základní variantou je trakční olověná baterie. Další variantou je přenosná lithiová baterie s inteligentním BMS s online monitoringem včetně ukazatele dojezdu a chování jednotlivých článků v baterii. Dojezd tříkolky elBlesk je okolo 70km na jedno nabití. Tento dojezd je možno i zdvojnásobit na 140 km.

Příplatek k prodejní ceně (139.970 Kč vč. DPH) v případě lithiové baterie:

Lithiová baterie 3.6 kWh (dojezd cca. 70 km) +39.970 Kč vč. DPH

Lithiová baterie 7.2 kWh (dojezd cca. 140 km) +79.940 Kč vč. DPH

Barevné varianty

Červeno-bílá
Červeno-bílá
Modro-bílá
Modro-bílá

!!!POZOR!!!

Zkušební jízda ZDARMA po vyplnění dotazníku

Ihned po odeslání obdržíte email s pokyny ke zkušební jízdě.

!!! Pokud email nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!!

* odesláním žádosti o zkušební jízdu souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem a také se zpracováním osobních údajů.