elBlesk Tříkolka - elektromobil opravdu pro každého

Ideální stroj do školy, práce i za zábavou 

Je vám 15 nebo 80 let? Vlastně to není vůbec důležité. I vy si můžete užívat bezstarostnou jízdu elBlesk tříkolkou.  Můžete se tak velmi jednoduše přesunout do školy, práce či na nákup. Na elBlesk tříkolku vám navíc stačí pouze řidičský průkaz skupiny AM (od 15ti let). 


Jednoduché ovládání pouze rukama, zaparkujete všude

elBlesk tříkolku dokáže ovládat skutečně každý. Obrovskou výhodou elBlesk tříkolky je, že se ovládá pouze rukama. Díky tomu dokážete jednoduše zaparkovat kdekoli, jako byste řídili obyčejné jízdní kolo. Jistotu při couvání vám navíc dodá barevná parkovací kamera.

Dostatek prostoru i pro dvě osoby

Nechcete jezdit sami? Žádný problém. elBlesk tříkolka je navržena pro přepravu dvou osob, které sedí jednoduše za sebou. Nasedání a vysedání z tříkolky je velmi pohodlné. Díky tomu a díky ručnímu ovládání je tříkolka elBlesk velmi oblíbená i mezi seniory či osobami se sníženou pohyblivostí.

Nadstandardní výbava jako standard

Kola z lehkých slitin, osvětlení s technologií LED, barevná parkovací kamera, rádio s MP3, USB port, nabíječka na telefon, elektricky ovládaná okna. Ano, naše tříkolka je vybavena opravdu bohatě již ve standardní výbavě. Nesmíme také zapomenout zodpovědět jeden z vašich nejčastějších dotazů. Ano, tříkolka má topení a lze s ní pohodleně jezdit po celý rok.

Trakční olověná nebo přenosná lithiová baterie a online monitoring

elBlesk tříkolku si můžete zakoupit se dvěma druhy baterií. Základní variantou je trakční olověná baterie. Další variantou je přenosná lithiová baterie s inteligentním BMS s online monitoringem včetně ukazatele dojezdu a chování jednotlivých článků v baterii. Dojezd tříkolky elBlesk je okolo 70km na jedno nabití. Tento dojezd je možno i zdvojnásobit na 140 km.

Příplatek k prodejní ceně (120.964 Kč vč. DPH) v případě lithiové baterie:

Lithiová baterie 2.8 kWh (dojezd cca. 70 km)                +38.970 Kč vč. DPH            Lithiová baterie 5.6 kWh (dojezd cca. 140 km)              +77.940 Kč vč. DPH    

Technické parametry tříkolky elBlesk

Délka

2260 mm

Šířka

1170 mm

Výška

1480 mm

Hmotnost bez baterií

270 kg

Maximální povolená hmotnost

502 kg

Počet míst k sezení

2

Počet dveří

2

Typ motoru

BLDC

Výkon

2,5 kW

Maximální rychlost

45 km/h

Varianty baterie

olověná     72V 45Ah (3,2 kWh)                                                    lithiová      72V 39Ah (2,8 kWh)

lithiová      72V 78Ah (5,6 kWh) 

Dojezd

*dojezd je samozřejmě závislý na stylu jízdy, využívání elektrických prvků výbavy, terénu a povětrnostních podmínkách

70 km nebo

140 km


Prodejní cena tříkolky elBlesk

120.964 Kč vč. DPH

*v případě financování již za 1.250 Kč měsíčně


Zaujala Vás tříkolka elBlesk? Přihlaste se na zkušební jízdu a my vám ji půjčíme k vyzkoušení

!!! Pokud voucher nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!! 

Odesláním formuláře souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem.