elBlesk tříkolka - elektromobil pro každého s řidičákem i bez něj...

✔ ujedete 100 km za méně než 30 Kč
✔ nabijete kdekoli z běžné zásuvky
✔ baterii můžete vyjmout a nabít i mimo vozidlo (určitá verze)
✔ řídit můžete pouze rukama, neřadí se
✔ verze s ŘP i bez něj

Max. rychlost 25, 45 nebo 60 km/h

Díky různým variantám maximální rychlosti je možné tříkolku elBlesk řídit i bez řidičského průkazu (verze 25 km/h). Naopak verze 60 km/h je určena pro rychlý přesun. Každý si vybere.

Výkon až 3 kW

Díky bezúdržbovému BLDC motoru vyjedete jakýkoli kopec bez sebemenších problémů. A to ve verzi 25 km/h, 45 km/h i 60 km/h.  

Dojezd 70, 140 nebo 210 km

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění. Cena dobití baterie je 20 Kč/100 km. Na přání lze udělat dojezd až 210 km.

elBlesk tříkolka - představení ve videu

Je vám 15 nebo 80 let? Vlastně to není vůbec důležité. I vy si můžete užívat bezstarostnou jízdu elBlesk tříkolkou. S tímto plně elektrickým motorovým vozidlem se můžete velmi jednoduše přesunout do školy, práce či na nákup. Na elBlesk tříkolku vám navíc stačí pouze řidičský průkaz skupiny AM (od 15 let). A POZOR: Ve variantě s maximální rychlostí 25 km/h řidičský průkaz vůbec nepotřebujete (pozor na zákaz řízení). elBlesk tříkolka je nejlevnější celoroční doprava.

video

Exteriér, výbava

Kola z lehkých slitin, osvětlení s technologií LED, barevná parkovací kamera, rádio s MP3, USB port, nabíječka na telefon, elektricky ovládaná okna. Ano, naše tříkolka je vybavena opravdu bohatě již ve standardní výbavě. Nesmíme také zapomenout zodpovědět jeden z vašich nejčastějších dotazů. Ano, tříkolka má topení a lze s ní pohodlně jezdit po celý rok.  

Interiér

Nasedání a vysedání z tříkolky je velmi pohodlné. Díky tomu a díky ručnímu ovládání je tříkolka elBlesk velmi oblíbená i mezi seniory či osobami se sníženou pohyblivostí. Obrovskou výhodou elBlesk tříkolky je, že se ovládá pouze rukama. Díky tomu dokážete jednoduše zaparkovat kdekoli, jako byste řídili obyčejné jízdní kolo. Jistotu při couvání vám navíc dodá barevná parkovací kamera.

Kolik ušetříte s elBlesk tříkolkou?

Baterie

elBlesk tříkolku si můžete zakoupit se dvěma druhy baterií. Základní variantou je trakční olověná baterie. Další variantou je přenosná lithiová baterie. Dojezd tříkolky elBlesk je okolo 70km na jedno nabití. Tento dojezd je možno i zdvojnásobit na 140 km.

Příplatek k prodejní ceně (139.970 Kč vč. DPH) v případě lithiové baterie:

Lithiová baterie 3.6 kWh (dojezd cca. 70 km) +39.970 Kč vč. DPH

Lithiová baterie 7.2 kWh (dojezd cca. 140 km) +79.940 Kč vč. DPH

Reálný dojezd je závislý na zatížení, rychlosti a stylu jízdy, profilu trati, povětrnostních podmínkách, zapnutí/vypnutí elektrických prvků výbavy. 

Prodejní cena: 139.970 Kč vč. DPH

* Max. rychlost se liší dle verze tříkolky - bez řp do 25 km/h, s řp 45 km/h nebo 60 km/h. 

** Reálný dojezd je samozřejmě závislý na zatížení, rychlostí a stylu jízdy, profilu trati, povětrnostních podmínkách a zapnutí/vypnutí el. prvků výbavy. Udávaného dojezd je reálný, založený na zkušenostech našich i našich klientů. Nevymýšlíme si přehnané a nesplnitelné dojezdy.

*** Baterii lez jednoduše vyndat a odnést s sebou. Nejlepší řešení, pokud nemáte možnost nabíjet venku (např. bydlení v paneláku atd.)


Zajímají Vás další informace?

volejte nám přímo na elBlesk centrálu na 📞702 074 794 Chcete si elBlesk tříkolku objednat? Můžete ZDE

Barevné varianty

!!!POZOR!!!

Jste jen jedno kliknutí od Vaší zkušební jízdy ZDARMA

(stačí vyplnit formulář)

.

Ihned po odeslání obdržíte email s pokyny ke zkušební jízdě.

!!! Pokud email nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!!

* odesláním žádosti o zkušební jízdu souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem a také se zpracováním osobních údajů.