elBlesk Tiger - malý velký elektromobil

Skvělá prodejní cena  289.970 Kč vč. DPH

Max. rychlost 80 km/h

Díky maximální rychlosti 80 km/h je elBlesk Tiger naprosto komfortní vozidlo pro každodenní dojíždění. Navíc Tiger lze řídit již s A1 (od 16ti let).

Výkon 7,5 kW

Bezúdržbový asynchronní motor se jmenovitým výkonem 7,5 kW zajišťuje, dostatečný výkon za každé situace. Je naprosto běžné, že na Tigera se auta při rozjezdu na semaforech nechytají.      

Dojezd až 130 km

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění do práce, školy či na nákupy. Cena dobití baterie je 30 Kč/100 km.


NOVINKA: Nestačí výkon? Nestačí maximální rychlost? Žádejte elBlesk Tiger s o 20 % vyšším výkonem, špičkovými bateriemi LiFePO4 s obrovskou životností a to vše za 309.970 Kč vč. DPH

Co je to LiFePO4? To je skvělá technologie baterií využívaná ve velmi náročných podmínkách. Hlavním požadavkem na tyto baterie je extrémně dlouhá životnost. 


elBlesk Tiger - představení ve videu

Auto, které může parkovat kolmo k chodníku a zároveň má uvnitř spoustu místa? To je elBlesk Tiger. Díky zvýšenému posedu je nastupování a vystupování úplná hračka. A pozor! vozidlo lze řídit již od 16ti let s řidičským průkazem kategorie A1.    

Slušný dojezd a minimální cena za nabití

elBlesk Tiger ujede na jedno nabití přes 100 km. To znamená, že každodenní cesty s ním hravě zvládnete. A hlavně, těchto 100 kilometrů vás bude stát méně než 40 Kč! Zapomeňte také na dobíjecí stanice. elBlesk Tiger se dobíjí z obyčejné zásuvky 230V (stejně jako váš telefon).   

Skvělá standardní výbava

Pro pohodlné parkování máte k dispozici barevnou couvací kameru. Hudbu nebo film si přehrajete za pomoci dotykového panelu rádia s MP4 přehrávačem. Samozřejmostí jsou také plně elektrická okna, topení, USB nabíječka telefonu, LED osvětlení, klimatizace a ABS. To vše již ve standardní výbavě.   

Ideální vůz na každodenní cestování

Minimální náklady, jednoduché a příjemné ovládání, dobíjení z vlastní zásuvky 230V nebo za veřejných dobíjecích stanic TYP 2 a prakticky ''nulové" emise. Přidejte k tomu nízko položené těžiště díky baterii vsazené v podlaze přímo uprostřed vozu a máte skvěle ovladatelný elektromobil na každodenní ježdění do práce, do školy či na nákup - elBlesk Tiger.

Kapacita lithiové baterie: 9,2 kWh


Podíívejte se, jak si vedl náš elBlesk Tiger v porovnání s Teslami

Barevné varianty 

!!!POZOR!!!

Zkušební jízda ZDARMA jediným kliknutím

Ihned po odeslání obdržíte email s pokyny ke zkušební jízdě.

!!! Pokud email nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!!

* odesláním žádosti o zkušební jízdu souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem a také se zpracováním osobních údajů.