Elektrotříkolka elBlesk

Tříkolku elBlesk je možno řídit již od 15 let s řidičským oprávněním AM stejně jako obyčejný skútr. Je velmi jednoduchá na ovládání a díky její kompaktnosti bez problémů kdekoli zaparkujete. Připravte se také na zvídavé pohledy kolemjdoucích, jako byste seděli v drahém luxusním autě. Dobití tříkolky trvá 6-8 hodin a samozřejmě k němu postačí běžná zásuvka 230 V. S provozními náklady 0,15 až 0,20 Kč na kilometr a cenou pod 100 tis. korun bez DPH je tříkolka elBlesk dostupná opravdu každému. Výbava ji ž  v cen ě:  elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, topení, couvací kamera, kola z lehkých slitin Dostupné barvy: červeno-bílá, modro-bílá, bronzovo-bílá, bílá, zlatá Standardní baterie: trakční gelová (dojezd až 70 km)  Navýšení dojezdu: lithiová baterie 2,8 kWh (+37.970 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 140 km lithiová baterie 5,6 kWh (+74.970 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 210 km Cena vč. DPH:

120.964,00 Kč

  * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%.

  Elektročtyřkolka Tiger

  Elektromobil Tiger vás na první pohled zaujme svým perfektně vyladěným aerodynamickým designem. Velmi praktický a neotřelý design však zdaleka není všechno, co vám Tiger nabídne.  Tigera je možné řídit již od 16 let s řidičským oprávněním A1.  Na svoji velikost disponuje Tiger obrovským vnitřním prostorem a zvýšeným posezem pro jednoduché nasedání a vysedání. Díky kvalitnímu odpružení se v Tigrovi budete cítit, opravdu komfortně. Palubní desce vévodí dotykový 7'' LCD panel s přehráváním videí, MP3 a rádiem s Bluetooth. Přístrojová deska je vybavena digitálním tachometrem s ukazatelem zbývajícího dojezdu v kilometrech, ukazatelem odebíraného proudu a ukazatelem teploty baterií. Tiger také disponuje rekuperačním brzděním , které ukládá elektrickou energii zpět do baterie. Samozřejmostí je centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické topení, elektrická okna, posilovač brzd, 12V zásuvka, USB zásuvka a barevná couvací kamera. Součástí vozu je uzamykatelný zadní úložný box, který pohodlně pojme i velký nákup. S maximální rychlostí 60 nebo 80 km/h (dle verze) se vůz perfektně hodí na popojížďky do města, ale i na delší vzdálenosti mimo město.  Tiger je k dostání ve verzi s trakčními olověnými bateriemi nebo s lithiovými bateriemi. Tigera si zkrátka zamilujete na první pohled. Výbava ji ž v cen ě: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, Bluetooth handsfree, topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, zásuvka na 12V, USB, rekuperační brzdění, měření odebíraného proudu, ukazatel dojezdu a teploty baterií, 12V zásuvka, USB, kola z lehkých slitin, úložný box Dostupné barvy: oranžová, červená, bílá, fialová Standardní baterie: trakční gelová - dojezd až 100 km Navýšení dojezdu: lithiová baterie 7,2 kWh (+40.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 110 km lithiová baterie 15 kWh (+80.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 220 km Cena vč. DPH:

  219.970,00 Kč

   * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%. 

   Elektročtyřkolka City S

   City S se perfektně hodí jak do města, tak i mimo něj. Díky dojezdu 100 km a maximální rychlosti 80 km/h je toto ''auto'' ideální pro každodenní používáni. Nabíjení trvá 6-8 hodin a postačí vám na něj běžná zásuvka 230V. Jedinečnost vozu City S je v možnosti řídit ho již od 16 let s řidičským oprávněním A1. Samozřejmě vám k řízení postačí i řidičský průkaz na osobní automobil. ''Standardní'' výbava City S vám vyrazí dech. Uprostřed palubní desky se vyjímá velký LCD displej s DVD a MP3 přehrávačem, GPS navigací, bluetooth připojením a mnoha dalšími funkcemi. Dále se na tento displej promítá pohled z parkovací kamery. Samozřejmostí je také dálkové ovládání s centrálním zamykáním, elektricky ovládaná okna, ventilace, vytápění, zapalovač a zásuvka na 12V, USB a kompletně prosklená panoramatická střecha. Budete si tedy užívat plný komfort, který běžně nabízí až automobily o několik cenových tříd výše. Výbava ji ž v cen ě: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, GPS, Bluetooth handsfree, topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, zásuvka na 12V, USB, prosklená panoramatická střecha s roletkou  Dostupné barvy: oranžová, bílá, modrá, červená, zelená Standardní baterie:  trakční gelová - dojezd až 100 km  Navýšení dojezdu: lithiová baterie 7,2 kWh (+ 80.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 110 km Cena vč. DPH:

   219.970,00 Kč

    * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%.