elBlesk Tiger -  malý velký elektromobil

✔ jezdíte 10x levněji než s běžným automobilem
✔ nabíjíte z obyčejné zásuvky 230V
✔ nemusíte řadit ani mačkat spojku
✔ zbavíte se strachu z řízení, parkování, couvání...

Max. rychlost 80 km/h

Díky maximální rychlosti 80 km/h je elBlesk Tiger naprosto komfortní vozidlo pro každodenní dojíždění. Navíc Tiger lze řídit již s A1 (od 16ti let).

Výkon 8 kW

Bezúdržbový asynchronní motor se jmenovitým výkonem 8 kW zajišťuje, dostatečný výkon za každé situace. 

Dojezd až 130 km

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění do práce, školy či na nákupy. Cena dobití baterie je 40 Kč/100 km.

 Skvělá baterie LiFePO4 s obrovskou životností

Co je to LiFePO4? To je skvělá technologie baterií využívaná ve velmi náročných podmínkách. Hlavním požadavkem na tyto baterie je extrémně dlouhá životnost. 


elBlesk Tiger - představení ve videu

Auto, které může parkovat kolmo k chodníku a zároveň má uvnitř spoustu místa? To je elBlesk Tiger. Díky zvýšenému posedu je nastupování a vystupování úplná hračka. A pozor! vozidlo lze řídit již od 16 let s řidičským průkazem kategorie A1.    

Slušný dojezd a minimální cena za nabití

elBlesk Tiger ujede na jedno nabití přes 100 km. To znamená, že každodenní cesty s ním hravě zvládnete. A hlavně, těchto 100 kilometrů vás bude stát méně než 40 Kč! Zapomeňte také na dobíjecí stanice. elBlesk Tiger se dobíjí z obyčejné zásuvky 230V (stejně jako váš telefon).   

Skvělá standardní výbava

Pro pohodlné parkování máte k dispozici barevnou couvací kameru. Hudbu nebo film si přehrajete za pomoci dotykového panelu rádia s MP4 přehrávačem. Samozřejmostí jsou také plně elektrická okna, topení, USB nabíječka telefonu, LED osvětlení, klimatizace a ABS. To vše již ve standardní výbavě.   

Ideální vůz na každodenní cestování

Minimální náklady, jednoduché a příjemné ovládání, dobíjení z vlastní zásuvky 230V nebo za veřejných dobíjecích stanic TYP 2 a prakticky ''nulové" emise. Přidejte k tomu nízko položené těžiště díky baterii vsazené v podlaze přímo uprostřed vozu a máte skvěle ovladatelný elektromobil na každodenní ježdění do práce, do školy či na nákup - elBlesk Tiger.

Kapacita lithiové baterie: 10 kWh

Reálný dojezd je závislý na zatížení, rychlosti a stylu jízdy, profilu trati, povětrnostních podmínkách, zapnutí/vypnutí elektrických prvků výbavy. 

Skvělá prodejní cena již od 289.970 Kč vč. DPH


Podíívejte se, jak si vedl náš elBlesk Tiger v porovnání s Teslami

Barevné varianty 

!!!POZOR!!!

Zkušební jízda ZDARMA jediným kliknutím

.

Ihned po odeslání obdržíte email s pokyny ke zkušební jízdě.

!!! Pokud email nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!!

* odesláním žádosti o zkušební jízdu souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem a také se zpracováním osobních údajů.