Voucher na testovací jízdu jsme Vám zaslali na email a budeme se těšit na vaši návštěvu.

Objednejte si tříkolku elBlesk právě teď online a my:

za vás vyřídíme přihlášení vozu ZDARMA    doručíme vám váš nový vůz až k domu ZDARMA proškolíme vás v ovládání vozu přímo u vás doma ZDARMA   Výbava zahrnutá ji ž v cen ě: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, topení, couvací kamera, kola z lehkých slitin Dostupné barvy: modro-bílá, zlatá, bronzovo-bílá, červeno-černá, červeno-bílá Standardní baterie: trakční gelová (dojezd až 70 km) Lithiová baterie (včetně nabíječky a online monitoringu): lithiová baterie 2,8 kWh (+37.970 Kč vč. DPH)  lithiová baterie 5,6 kWh (+74.970 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 140 km lithiová baterie 8,4 kWh (+99.970 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 210 km Cena vč. DPH:

120 964,00 Kč

  * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%. 

  Objednejte si elBlesk Tiger právě teď online a my:

  za vás vyřídíme přihlášení vozu ZDARMA  doručíme vám váš nový vůz až k domu ZDARMA proškolíme vás v ovládání vozu přímo u vás doma ZDARMA Výbava ji ž v cen ě: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, Bluetooth handsfree, topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, zásuvka na 12V, USB, rekuperační brzdění, měření odebíraného proudu, ukazatel dojezdu a teploty baterií, 12V zásuvka, USB, kola z lehkých slitin, úložný box Dostupné barvy: oranžová, červená, bílá, fialová, modrá Standardní baterie: trakční gelová - dojezd až 100 km Příplatková baterie: lithiová baterie 9,2 kWh (+40.000 Kč vč. DPH) - dojezd až 120 km Cena vč. DPH:

  219 970,00 Kč

   * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%.

   CENNTRO METRO - víceúčelový 100% elektrický užitkový vůz, elektrická dodávka

   CENNTRO METRO je plně elektrické víceúčelové vozidlo nebo chcete-li elektrická dodávka. Díky mnoha výměnným nástavbám může být METRO přizpůsobeno přesně vaším potřebám. Lze dodat v provedení s korbou, boxem, chladicím boxem, plošinou, či jako kropící vůz nebo jako zametací stroj. Všechny tyto nástavby lze jednoduše vyměnit na jednom voze. Elektrická dodávka CENNTRO METRO je proto ideální nejen pro přepravu nejrůznějších věcí, ale i pro celoroční údržbu obecních či podnikových pozemků. Tomu také přispívá jeho velmi lákavá pořizovací cena. CENNTRO METRO je nejlevnější elektrická dodávka na trhu.  Hlavní výhody vozu CENNTRO METRO: 100% elektrický vůz perfektní zejména pro městskou a příměstskou dopravu univerzální díky variabilním nástavbám Úložný box o objemu až 3,5 m³ - rozměry boxu: 2200*1360*1100 mm, rozměr průchodu: 1260*1005 mm Korba - ložná plocha 2220*1320, výška 400 mm Nosnost 500 kg (individuálně až 1 tuna) Dojezd 80 / 120 / 200 km dle typu a kapacity baterie Baterie s kapacitou 10 kWh, 13 kWh nebo 26 kWh Přední odpružení - listové Zadní odpružení - horizontálně uložené vinuté pružiny Velmi nízká zaváděcí cena již od 389.970 Kč vč. DPH

   389 970,00 Kč

    * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%. 

    Elektročtyřkolka City S

    City S se perfektně hodí jak do města, tak i mimo něj. Díky dojezdu 100 km a maximální rychlosti 80 km/h je toto ''auto'' ideální pro každodenní používáni. Nabíjení trvá 6-8 hodin a postačí vám na něj běžná zásuvka 230V. Jedinečnost vozu City S je v možnosti řídit ho již od 16 let s řidičským oprávněním A1. Samozřejmě vám k řízení postačí i řidičský průkaz na osobní automobil. ''Standardní'' výbava City S vám vyrazí dech. Uprostřed palubní desky se vyjímá velký LCD displej s DVD a MP3 přehrávačem, GPS navigací, bluetooth připojením a mnoha dalšími funkcemi. Dále se na tento displej promítá pohled z parkovací kamery. Samozřejmostí je také dálkové ovládání s centrálním zamykáním, elektricky ovládaná okna, ventilace, vytápění, zapalovač a zásuvka na 12V, USB a kompletně prosklená panoramatická střecha. Budete si tedy užívat plný komfort, který běžně nabízí až automobily o několik cenových tříd výše. Výbava ji ž v cen ě: elektricky ovládaná okna, rádio s MP3, GPS, Bluetooth handsfree, topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, zásuvka na 12V, USB, prosklená panoramatická střecha s roletkou  Dostupné barvy: oranžová, bílá, modrá, červená, zelená Standardní baterie:  trakční gelová - dojezd až 100 km  Navýšení dojezdu: lithiová baterie 7,2 kWh (+ 80.000 Kč vč. DPH) - celkový dojezd až 110 km Cena vč. DPH:

    219 970,00 Kč

     * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%. 


     elBlesk příslušenství 

     * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%.  


     elBlesk doplňky

     Líbí se vám projekt elBlesk a chcete ho podpořit? Ukažte to všem pomocí našich originálních reklamních předmětů. Děkujeme :-)

     * Veškeré ceny jsou uvedeny již včetně DPH ve výši 21%.