elBlesk City S - městský elektromobil

Max. rychlost 80 km/h

Díky maximální rychlosti 80 km/h je elBlesk City S naprosto komfortní vozidlo pro každodenní dojíždění. Navíc ho lze řídit již s řidičským průkazem skupiny A1 (od 16ti let).


Výkon 7,5 kW

Bezúdržbový asynchronní motor s jmenovitým výkonem 7,5 kW zajišťuje, dostatečný výkon za každé situace.

Dojezd až 100 km

Naprosto dostačující dojezd pro každodenní dojíždění do práce, školy či na nákupy. Cena dobití baterie je 20 Kč/100 km.

City S se perfektně hodí jak do města, tak i mimo něj. Díky dojezdu 100 km a maximální rychlosti 80 km/h je toto ''auto'' ideální pro každodenní používáni. Nabíjení trvá 6-8 hodin a postačí vám na něj běžná zásuvka 230V.

elBlesk City S je v současnosti nahrazován technologicky novějším a vyspělejším vozem elBlesk Tiger a probíhá jeho doprodej. 

Jednoduché a funkční

Takové je City S. Oproti elBlesk Tiger zaostává City S vnitřním prostorem i technickou vybaveností. Avšak pro každodenní cestování se hodí velmi dobře.   

Slušná standardní výbava

Pro pohodlné parkování máte k dispozici barevnou couvací kameru. Hudbu nebo film si přehrajete za pomoci dotykového panelu rádia s MP4 přehrávačem. Samozřejmostí jsou také plně elektrická okna, topení, USB nabíječka telefonu či LED osvětlení.

Zajímavý interiér

Interiér vozu City S, ostatně jako celé auto, je velmi praktický a zároveň jednoduchý. Zajímavou dominantou vozu je prosklená panoramatická střecha.

Barevné varianty

!!!POZOR!!!

Zkušební jízda ZDARMA jediným kliknutím

Ihned po odeslání obdržíte email s pokyny ke zkušební jízdě.

!!! Pokud email nedorazí, zkontrolujte i složky SPAM a HROMADNÉ !!!

* odesláním žádosti o zkušební jízdu souhlasíte, že vás budeme kontaktovat ohledně domluvy zkušební jízdy. Zároveň souhlasíte, že budete dostávat novinky o projektu elBlesk emailem a také se zpracováním osobních údajů.